Osłony donic

Wyjątkowy i niepowtarzalny na rynku towar to produkowane przez ELGARDEN balkonowe osłony doniczkowe na kwiaty, wykonane z technorattanu lub z najwyższej jakości drutu stalowego. Metal ten jest malowany i lakierowany proszkowo, a stonowany i uniwersalny kolor stanowi ich dodatkowy atut. Dostępne są w platynie, która komponuje się z zielenią ogrodu lub kolorowymi roślinami. Nasze produkty stanowią doskonałą dekorację każdego domu i upiększą dowolną roślinę. Ze względu na stosowaną farbę, wytrzymałą na warunki atmosferyczne, można ich używać zarówno wewnątrz, jak i na tarasach czy w ogrodach.

Ciekawe i praktyczne dekoracje

Oferujemy oryginalne i designerskie osłony na donice z technorattanu, dzięki którym każda roślina balkonowa i kwiat nabierze ciekawszego charakteru. Splecione druty tworzą nietypową dekorację, a uzupełnione o rośliny, nabierają dodatkowego wyrazu. Warto podkreślić, że nadają się one do użytkowania nie tylko na tarasach, lecz także w pomieszczeniach. Polecamy je m.in. do:

  • biur,
  • nowocześnie aranżowanych mieszkań,
  • restauracji,
  • kawiarni,
  • gabinetów,
  • bibliotek,
  • korytarzy.

Można je umieszczać także w ogrodach lub na balkonach tak, by kwiaty (zabezpieczone warstwą technorattanu) były jeszcze bardziej wyeksponowane.

Jako polski producent galanterii ogrodowej zapewniamy oryginalne wzornictwo oraz najwyższą jakość wykonania naszych produktów. Osłona na donice, w których umieszcza się kwiaty, to ciekawy element tworzenia aranżacji. Można włożyć do niej roślinę w mniejszym pojemniku, a powstałą przestrzeń uzupełnić żwirem. Nasze stelaże mogą mieć różne kształty, które pozwalają na dopasowanie ich do dowolnej przestrzeni. Jeśli miejsca jest więcej, sprawdzą się kosze w kształcie kuli. Wnętrza, utrzymane w stylistyce skandynawskiej, idealnie pasują do produktów w kształcie prostokątów i kwadratów. Nie zdominują one przestrzeni, ale powielą proste i minimalistyczne linie mebli.

Doniczki technorattanowe na balkony

Osłonki na balkon z technorattanu są odporne na wiatr, mróz i deszcz. Mogą stać w pełnym słońcu, gdyż promienie nie powodują blaknięcia farby. Ponadto dodają nowoczesnego wyrazu przestrzeni i umożliwiają umieszczanie wiszących roślin, nie tylko w korytkach, ale także na stojąco lub wisząco. Osłona na doniczkę chroni kwiaty, przez uszkodzeniem przez wiatr albo zwierzęta (jeśli umieszczamy ją na tarasie albo w ogrodzie).