Podpory ogrodowe

Doskonałą ochronę dla roślin na podwórku i ułatwienie dla osób je pielęgnujących, stanowią podpórki do delikatnych kwiatów, jak np. clematisy. Zabezpieczają one gałązki przed łamaniem się pod ciężarem śniegu, deszczu czy silnym powiewie wiatru. Mogą być samodzielną dekoracją lub stanowić efektowne zwieńczenie furtki bądź przejścia albo altany. W naszej ofercie dostępne są pergole i podpory do roślin pnących np. róż czy clematisów, dzięki którym można efektownie wyeksponować popularne i piękne powojniki. Podobnie sprawdzą się drabinki ogrodowe na pnące róże i inne kwiaty, które pozwolą pnączom swobodnie wzrastać, a domownikom i gościom cieszyć się widokiem pięknych kolorów i kształtów oraz zdrowymi, długimi pędami ulubionych gatunków.

Mamy w ofercie między innymi:

  • podpórki do róż pnących i innych roślin,
  • podpory do clematisów,
  • kraty ścienne,
  • drabinki ogrodowe na kwiaty,
  • drabinki ogrodowe na róże i clematisy,
  • parawany z ornamentami,
  • parawany w kształcie serca.

Z czego wykonano drabinki ogrodowe dla kwiatów?

Nasze towary podchodzą od polskiego producenta, który tworzy niepowtarzalne i unikatowe wzory. Produkty są wykonane z wysokiej jakości prętów stalowych lub cynkowych, w kolorze zielonym lub czarnym, który został pokryty poliestrową farbą proszkową. Dodatkowo farba została utwardzona warstwą lakieru matowego, która sprawia, że stelaż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgotność, a także promieniowanie UV. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że materiał zniszczy się, gdy podczas podlewania przez przypadek nie trafimy wodą do doniczki, a na konstrukcję. Wszystko to zapewnia długoletnią trwałość materiału i wytrzymałość konstrukcji.

Kraty, parawany i podpory do roślin np. róż pnących, clematisów i innych kwiatów, sprawdzą się w każdym ogrodzie, mniejszym i większym. Montaż większości modeli naszych pergoli jest prosty i można przeprowadzić go samodzielnie, choć wygodniej będzie w dwie osoby. Konstrukcja zamontowana prawidłowo oraz w odpowiednim miejscu, będzie chroniła przed gwałtownymi porywami wiatru, które mogą złamać liście czy gałązki. Nasze pergole są tak zaprojektowane, aby zapewniały stabilizację i podporę dla clematisów i różnych roślin pnących, podobnie jak drabinka ogrodowa, krata ścienna czy parawan.

Podpórki do roślin pnących np. clematisów

Takie akcesoria mogą być ciekawym artykułem dekoracyjnym, nie tylko pomagającym we wzroście i stabilizującym pędy. Umieszczona na podwórku drabinka ogrodowa na róże i kwiaty może stanowić ciekawą estetycznie dekorację, która urozmaici przestrzeń. Różne kształty i wielkości konstrukcji umożliwiają ogromną dowolność w dobieraniu produktów i tworzeniu z nich spójnych dekoracji. Pergole wzbogacone o drabinki ogrodowe dla kwiatów i róż pnących wyróżnią podwórko. Parawany sprawdzą się w klasycznych ogrodach, a kraty można montować na ścianach domów, aby również ta powierzchnia się zazieleniła.