Kwietniki Ścienne

Wśród produktów, które od lat znajdują się ofercie ELGARDEN, są kwietniki ścienne, przeżywające w ostatnich latach bardzo duże zainteresowanie. Coraz większa potrzeba klientów na prowadzenie zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą i roślinami w domach, zmotywowała Nas do promowania tychże produktów. Duży wybór prezentowanych kwietników ściennych zapewnia wsparcie dla wiszących roślin domowych, a dzięki wykończeniu w kolorze czarnym, nasze wieszaki doskonale dopełnią każde wnętrze. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na balkonach tarasach i w ogrodach. Pomogą ożywić większe lub mniejsze pokoje w domach i mieszkaniach oraz mogą stanowić ciekawy artykuł dekoracyjny, niezależnie od tego jaka roślina jest w nich umieszczona.

Jak wykorzystać je w domu?

Kwietniki należy przymocowywać do ścian, murków czy płotów w ogrodzie. Mogą służyć jako miejsce do ustawienia doniczki z ulubioną rośliną albo jako baza dla roślin pnących np. róż czy bluszczy o drobnych liściach. Jeśli akcesoria zostaną zawieszone wysoko, po sufitem albo niedaleko okien, doskonale wyeksponują rośliny wiszące o długich liściach lub gałązkach np. paprocie. Wieszaki na doniczki umożliwiają oryginalne zaaranżowanie wnętrza i wygospodarowanie dodatkowego miejsca na ulubione rośliny, gdy brakuje już przestrzeni na parapecie czy stolikach.

Gdzie będą się najlepiej prezentować?

Matowe wykończenie stalowej konstrukcji jest pokryte lakierem proszkowym, co daje odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, zatem produkty dobrze sprawdzą się na balkonie, zwłaszcza jako stałe miejsce dla roślin wieloletnich, które są odporne na mróz. Prosta linia, jaką ma kwietnik ścienny, pasuje do każdego stylu pomieszczeń, zwłaszcza do takich, utrzymanych w estetyce nowoczesnej i minimalistycznej. Wieszak na doniczkę najefektywniej prezentuje się na tle jasnych powierzchni. Dzięki temu, że powstaje kontrast, uzyskany przez jasny kolor ściany i ciemną stal kwietnika, dobrze
widać kształt przedmiotu, co daje kolejne możliwości aranżacyjne.