Dekoracje ogrodowe

Aby urozmaicić przestrzeń wokoło domu, można kupić ciekawe retro dekoracje ogrodowe np. wazony. Nasza galanteria ucieszy oko każdego wymagającego i doświadczonego pasjonata roślin, ale także amatora, który pierwszy raz zajmuje się ozdabianiem swojego podwórka. Produkty te same w sobie tworzą wyjątkową i unikatową kompozycję, a w połączeniu z żywymi roślinami stanowią niespotykany element ozdobny. Ułatwiają także pielęgnowanie kwiatów i krzewów.

Doniczki i osłony odgradzają roślinę od gryzoni i mocniejszych uderzeń wiatru. Dzięki stalowym ozdobom dzieci nie będą rozjeżdżać roślin rowerami lub przebiegać po nich podczas zabawy, jak może się zdarzyć, gdy kwiaty rosną w tradycyjnych rabatkach. Zróżnicowana kolorystyka tego asortymentu i jakość wykonania z pewnością znajdą zastosowanie na wielu działkach, utrzymanych w najróżniejszych stylach. Dla osób preferujących nowoczesne rozwiązania polecamy osłony w kolorze białej platyny, o prostych i regularnych liniach. Dla wielbicieli klasyki stworzone zostały retro dekoracje, które doskonale będą prezentować się z dużymi lampionami na świece. Oferujemy Państwu szeroki wybór dodatków, dzięki którym wasza przestrzeń nabierze zupełnie nowego charakteru, niezależnie od rosnących w niej roślin.

Nasza galanteria ogrodowa retro

Warto urozmaicić zieleń zróżnicowaną galanterią taką, jak kwietnik czy wazon ogrodowy, które w efektowny sposób wyeksponują kolorowe kwiaty, małe krzewy rosnące na działce. Wśród naszej galanterii szczególnie polecamy dekoracyjne wazony i wazy ogrodowe, które sprawdzą się nie tylko jako element ozdobny. Pełnią także funkcję praktyczną, zwłaszcza gdy występują w roli osłon na doniczki oraz podpór dla gatunków pnących lub wiszących. Zabezpiecza je to przed wiatrem, mocnym deszczem i gradem. W sprzedaży posiadamy także popielniczki, parasolki i retro dekoracje np. stalowe stojaki w rozmaitych kształtach, na których można ustawiać doniczki z kwiatami.

Wśród bardziej finezyjnych retro dekoracji z naszej galanterii ogrodowej znajdą Państwo:

  • jabłka,
  • gruszki,
  • wiśnie,
  • parasolki stalowe,
  • kule,
  • palmy,
  • wazony i wazy do ogrodu,
  • i inna galanteria.

Ozdoby można ustawiać na trawniku pojedynczo, aby wyeksponować ich kształt i niespotykaną formę, albo postawić na komplet retro dekoracji, aby uzyskać bardziej wyrazisty efekt i zapełnić większą przestrzeń. Produkty doskonale będą się prezentować na wydzielonych rabatkach, przy ścianach domu albo dookoła altany. Można ustawiać je niedaleko furtki, aby robiły wrażenie już przy wejściu lub w głębi działki, by cieszyły oczy domowników podczas odpoczynku na słońcu. Są na tyle uniwersalne, że pasują do wielu miejsc podwórka. Po kilku tygodniach można sprawdzić, jak prezentują się w zupełnie innej części działki. Osoby, które lubią zmiany docenią, to że nasze artykuły można przenosić i zmieniać ich aranżacje.