Doświadczenie naszym atutem

Firma

Lat projektowania i produkowania
Produktów w stałej ofercie na rynku
Pracowników firmy Elgarden

Historia firmy ELGARDEN

Marka ELGARDEN  wyodrębniła się w 1997 roku z macierzystej spółki ELDRUT-wiodącego producenta artykułów metalowych . ELGARDEN od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji artykułów dekoracyjno-użytkowych do ogrodów i wnętrz. W roku 2003 poszerzyliśmy naszą ofertę o Donice Gabionowe - produkt który jako pierwsi na rynku Polskim i zagranicznym wprowadzaliśmy do sprzedaży.

Naszą firmę cechują nie tylko wysoka jakość wytwarzanych produktów ale także najwyższe standardy obsługi. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów, które ciągle się powiększa. Bardzo nowoczesna baza technologiczna oraz wieloletnie doświadczenie pozwala sprostać niecodziennym wymaganiom naszych klientów. Dzięki temu plasujemy się w czołówce polskich producentów.

Gwarancja jakości naszych produktów

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Dzięki temu udaje nam się osiągać coraz to lepsze wyniki, co potwierdzamy zdobywaniem coraz to nowych nagród.

Dysponujemy rozbudowanym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Dbałość o precyzję na każdym etapie produkcji gwarantuje produkt najwyższej jakości.