Nasze możliwości produkcyjne

Jesteśmy marką z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się głównie w produkcji i sprzedaży materiałów dekoracyjno-użytkowych przeznaczonych do ogrodu i wnętrz. Wiele naszych produktów jest opartych na drucie stalowym, od którego przygodę z produkcją rozpoczynał jeszcze ELDRUT. Dziś zakres używanych materiałów do produkcji galanterii ogrodowej i donic gabionowych jest znacznie szerszy, a bogate zaplecze technologiczne dodatkowo usprawnia 

realizację każdego, nawet najbardziej wymagającego zamówienia już od 100 szt. danego produktu. W ten sposób efektywnie minimalizujemy koszty przygotowania, projektu i uruchomienia produkcji. Zoptymalizowana linia procesowa i profesjonalne matryce produkcyjne generują minimalne koszty wytworzenia przy zachowaniu powtarzalnej jakości. Z tego względu chętnie podejmujemy się negocjacji cenowych przy większym partiach zamówień lub stałej współpracy.

Zamówienia-indyw

Tyle milionów sztuk od 1998 roku wyprodukowaliśmy
Tyle sztuk powstaje tygodniowo
Tyle m2 powierzchni produkcyjnej jest w użyciu
Laser światłowodowy CNC

Certyfikaty, które potwierdzają naszą jakość

Potrzeby naszych klientów realizowane są zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 certyfikowanym przez TUV Rheinland. Przy procesie produkcji zwracamy szczególną uwagę na jakość finalnych produktów. Pojęcie jakości to dla nas nie tylko zgodność wyrobów z dokumentacją techniczną, ale również dobór najlepszych materiałów na potrzeby Klienta. Nasz zespół kontrolerów na każdym etapie przygotowania produktów dba by te w pełni spełniały założenia jakościowe. Dodatkowo certyfikat Firma Rodzinna, świadczy o naszym elastycznym podejściem do klienta oraz oferowaniu produktów najwyższej jakości.