Nasze możliwości produkcyjne

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się głównie produkcją i sprzedażą materiałów dekoracyjno-użytkowych do ogrodu i wnętrz. Wiele naszych produktów jest opartych na drucie stalowym, od którego przygodę z produkcją rozpoczynał jeszcze ELDRUT. Dziś zakres używanych materiałów do produkcji galanterii ogrodowej i donic gabionowych jest o wiele szerszy, a bogate zaplecze technologiczne nam tylko w tym pomaga. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać nowym wyzwaniom i coraz to większym wymaganiom Naszych klientów. Ze względu na seryjny charakter produkcji i tak zorganizowaną technologię, podejmujemy się produkcji zleceń od 100 sztuk danego produktu.

Dzięki temu skutecznie amortyzujemy wszelkie koszty przygotowania, projektu i uruchomienia produkcji. Zoptymalizowana linia procesowa i profesjonalne matryce produkcyjne generują minimalne koszty wytworzenia przy zachowaniu powtarzalnej jakości. Dlatego chętnie podejmujemy się negocjacji cenowych przy większym partiach zamówień lub stałej współpracy. Produkcja wyrobów z drutu niewątpliwie jest naszą dumą i czujemy się w tym zakresie bardzo mocni a dowodem tego jest szerokie spektrum zadowolonych klientów z Polski i zagranicy.

Zamówienia-indyw

Tyle milionów sztuk od 1998 roku wyprodukowaliśmy
Tyle sztuk powstaje tygodniowo
Tyle m2 powierzchni produkcyjnej jest w użyciu

Certyfikaty, które potwierdzają naszą jakość

Stale rosnące grono zadowolonych klientów utwierdza Nas w przekonaniu że wykonujemy  Naszą  pracę rzetelnie. Dowodem tego są również długie listy nagród i certyfikatów których lisy z roku na rok tylko się wydłuża.  Certyfikat ISO 9001 potwierdzający wysoką jakość naszych usług, udało Nam się zdobić początkiem tego roku, Podkarpacka Nagroda Gospodarcza która z roku na rok jest Nam przyznawana świadczy o innowacyjności i nowoczesności technologii, dbałości o środowisko, wysokich relacjach z klientami oraz dbałości o pracownika.

W tym roku zostaliśmy również wyróżnieni jako Przedsiębiorstwo Fair Play i znaleźliśmy się w gronie tylko 5 firm z powiatu mieleckiego wyróżnionych tym certyfikatem. Tworząc produkty wyprzedające potrzeby rynku z ogromną pasją i zaangażowaniem zostaliśmy nagrodzeni Kreatorem GARDEN TRENDÓW przez czasopismo branżowe BIZNES OGRODNICZY. Dodatkowo nasze zdolności zostały docenione podczas targów GARDENIA w Poznaniu BRĄZOWYM WAWRZYNEM za wyjątkowy produkt i jego prezentację.